Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 13:32:47

Чернігів: міський голова зустрівся з обдарованою молоддю та відмінниками навчання і вручив стипендії

24.06.2021   10:45Агенцiя

23 червня у приміщенні сесійної зали Чернігівської міської ради відбулася традиційна щорічна зустріч міського голови з обдарованою молоддю та відмінниками навчання закладів середньої освіти міста Чернігова.

На зустрічі Владислав Атрошенко вручив іменні стипендії восьми школярам-переможцям всеукраїнських учнівських конкурсів і олімпіад.

А учні чернігівських шкіл, які продемонстрували особливі досягнення у навчанні протягом року, отримали подарункові сертифікати від міста.

Захід розпочався з пісні у виконанні колективу бандуристок, після чого міський голова взяв слово.
- У нас був дуже важкий навчальний рік, ніхто не очікував цієї епідемії, яка внесла корективи як у суспільне життя, так і у навчальний процес. Але, незважаючи на це, ми достойно пройшли цей період. Виклики на цьому не закінчилися. Я думаю, що медицина ще повинна сказати своє слово у боротьбі з ковідом. Нам же треба бути готовими якісно надавати й отримувати знання в умовах карантину, бо ніхто не може дати гарантій, що восени та взимку з епідеміологічною ситуацією все буде спокійно.

Також до школярів і їх наставників звернувся начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура, який відзначив важливість праці вчителів для формування успішних і компетентних особистостей та побажав чернігівським відмінникам терпіння, миру, добра та віри у власні сили.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.