Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 15:04:02

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження

23.06.2021   10:00Агенцiя

У Чернігові з метою вдосконалення системи міських пасажирських перевезень проводять наукове дослідження, замовником якого є міське управління ЖКГ, а виконавцем – Чернігівська Політехніка.

Перший етап цього дослідження - фіксацію пасажиропотоку - здійснили 16 та 17 червня. Молодих людей, які записували дані про посадку і висадку пасажирів протягом усього рейсу на кожному маршруті, у ці дні в громадському транспорті нашого міста міг побачити кожен.

За словами керівника науково-дослідної роботи доцента НУ "Чернігівська Політехніка" Артема Тарасенка, проведені дослідження дозволять суттєво покращити пасажироперевезення в Чернігові.

Перший етап дослідження – це підрахунок загального пасажиропотоку. Наступний етап – це опитування серед пасажирів про маршрути, якими вони найчастіше користуються, райони, які відвідують, а також загальну задоволеність міським транспортом.

На основі реалізованих досліджень буде складедена техніко-економічна характеристика старих маршрутів та розроблені нові маршрути, з урахуванням міського пасажиропотоку. Також ми маємо на меті створити інтерактивну модель, спеціальну комп’ютерну програму, яка буде симулювати перевезення пасажирів. Саме за допомогою інтерактивної моделі ми зможемо зрозуміти, які нові маршрути потрібні місту, а також який тип транспорту і якої місткості використовувати на тому чи іншому маршруті, - резюмував Артем Тарасенко.  

Варто відзначити, що таке дослідження у Чернігові проводять удруге. Перше було навесні 2013 року. Тоді Чернігівська Політехніка опублікувала монографію з усіма даними і пропозиціями щодо нової мережі. Ці рекомендації впровадили частково - зокрема, створили 11-й тролейбусний маршрут і відновили 9-й, об’єднавши його з другим. А також - запустили маршрут 9А.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.