Виявлено 19 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.
Усі інфіковані з Чернігова. Двоє — госпіталізовані, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо ще чотири летальні випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 91-річна жінка та 79-річний чоловік з Чернігова, 70-річна жителька Ріпкинського району та 59-річний мешканець Семенівського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 22 хворих. З них семеро чернігівців та один ніжинець, шестеро жителів Бахмацького району, по одному мешканцю — Ічнянського та Куликівського районів, по двоє — Борзнянського, Чернігівського та Корюківського. При цьому 6 осіб перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 57 437 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 532 пацієнти одужали;
– 367 — лікуються амбулаторно;
– 82 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1357 летальні випадки;
– 99 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1300 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.