Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 14:46:03

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

22.06.2021   12:01Агенцiя

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

Мова про Бахмацький район Чернігівщини. Там вже понад 15 років працює сільгосппідприємство "Агродім", яке арендує землю у місцевих. Компанія належить матері Валерія Давиденко Валентині. Проте нещодавно махінатори створили клон компанії і назвали її "Агродім." ( з крапкою у назві). Представники компанії-клону обходять людей і пропонують їм перезаключити договори оренди землі з ними, начебто на більш вигідних умовах. При цьому людям вони розповідають, що "Агродім" і "Агродім." ( з крапкою) – це та сама компанія, тому турбуватися не варто. Але це не так.

"Махінатори ходять до людей і пропонують підписати з ними договори оренди землі начебто на більш вигідних умовах. При цьому переконують, що вони - це той же самий "Агродім", з яким люди працюють вже не один рік і який належить родині покійного нардепа Валерія Давиденко", - каже дружина покійного політика Людмила Давиденко.

Юрист родини Давиденко Ганна Сергієнко каже, що люди налякані, тому що не впевнені, які саме договори вони підписали, адже підписані примірники їм так і не повернули.

"Під приводом збільшення відсоткової ставки ці особи - які використали комерційну назву "Агродому", який роками напрацьовував репутацію, скористалися довірою вашою і ви підписали договори і навіть не отримали свій екземпляр. І до сих пір не знаєте, а що було в тому договорі, чи то збільшення оренди, чи то дарування землі. Люди питають, а може я підписав договір купівлі - продажу", - розповіла юрист.

За словами Людмили Давиденко, представники компанії - клону під назвою "Агродім." виплачують людям пайові кошти за наступний рік, при цьому не зібравши врожай. Вона припускає, що саме так роблять справжні крадії, які не піклуються про долю земель і сподіваються здати їх в субаренду. Та головне, у змові з махінаторами проявив себе директор підприємства Олександр Рубан.

"Я отримала підтвердження, що нинішній керівник компанії "Агродім" вчиняє дії, які носять характер злочину і він спричиняє збитки нашій компанії, яка багато років напрацьовувала авторитет і заслужену повагу мешканців. Що ми маємо у сухому залишку: Олександр Рубан умисно, не повідомляючи про наявність новоствореної компанії "Агродім." підсовує людям документи і за допомогою грошових заохочень примушує їх одномоментно розірвати договори і підписати їх з клоном "Агродім.", - наголосила Давиденко.

Той факт, що людей дурять підтверджують і самі пайовики.

"Ми думали, що це "Агродім". Я думала, що це Валерія Миколайовича", - прокоментувала жителька села Стрільники Надія Коляда.

https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1933244-zemelni-makhinatori-na-chernigivschini-samozvantsi-zareyestruvali-klon-kompaniyi-materi-pokiynogo-nardepa-davidenka-i-khochut-priborkati-zemelniy-bank

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.