Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 21:55:52

Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

22.06.2021   11:03Агенцiя

22 червня у сквері ім. Попудренка відбулось урочисте покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

У цей день 80 років тому німецькі війська напали на СРСР. Війна забрала життя кожного п’ятого українця. «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» був затверджений указом Президента України у 2000 році і має на меті вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни.

У пам’ятному заході покладання квітів до братської могили взяли участь керівники міста та області, представники громадськості та ветеранських організацій.
Пам'ять жертв війни, полеглих героїв та захисників, які ціною власного життя відстояли мир та свободу для прийдешніх поколінь, вшанували хвилиною мовчання.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини