У Чернігові вогнеборці ліквідували загоряння на даху п'ятиповерхового житлового будинку
18 червня об 11:20 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу даху п'ятиповерхового житлового будинку, що в обласному центрі по вул. Рокосовського, 11.
Чорний дим побачили мешканці сусіднього будинку і викликали рятувальників. На місце події за підвищеним номером виклику оперативно прибули пожежно-рятувальні підрозділи міста на автоцистернах та автодрабинах.
Надзвичайники об 11:33 пожежу локалізували та об 11:45 остаточно ліквідували.
Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено руберойдне покриття покрівля на площі 20 м кв.
Жертв та постраждалих немає.
Загалом до ліквідації пожежі залучалося 20 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки.
Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.