Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 07:20:37

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

18.06.2021   16:56Агенцiя

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За словами голови Наглядової ради Агенції, депутата обласної ради Дмитра Іванова, це практичний напрям допомоги бізнесу, який створить робочі місця та сплачуватиме податки до бюджету.

Навчання, що складалось із теорії та практики, тривало більше 2 місяців. У результаті слухачі підготували 10 проектів.

Ідеї для бізнесу, які презентували випускники програми, дуже різні: виробництвокрем-меду та інших оригінальних смаколиків, еко-кафе, крафтове виробництво із дерева, металу та шкіри, дизайн та пошиття одягу для людей з інвалідністю.

Навчання та практика для підприємців-початківців – це один із напрямків роботи Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion у співпраці з Агенцією регіонального розвитку.

“Ми також підтримуємо нашого регіонального виробника через акцію “Чернігівщина, купуй рідне”, просування товарів підприємств області на виставках в Україні та закордоном, мотивація бізнесу через щорічний “Бізнес-фест” та інші напрямки, які передбачені в обласній Програмі розвитку малого і середнього підприємництва на 2021 – 2027 роки, а такожпідтримка органічного землеробства та багато іншого”, – зазначив Дмитро Іванов, голова фракції “Слуги Народу” у Чернігівській обласній раді.

Окрім того, за словами депутата, власну бізнес-ідею можна “прокачати” на базі Агенції регіонального розвитку. Окрім професійної консультації, тут можна пройти повноцінний курс навчання, є послуга коворкінгу та лабораторії-майстерні.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини