Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 15:56:37

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

31.10.2012   11:33

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 30 жовтня по 08 годину 31 жовтня 2012 року

МНС

МНС

Зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Н. Крупської О 18:22 в приватному господарстві сталася пожежа гаражу (6х7 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 15 кв.м та майно. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Нафтовиків О 23:57 в дев'ятиповерховому житловому будинку сталася пожежа на балконі загального користування. Вогнем пошкоджено віконну раму та двері. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

Виявленно та знищенно ВНП:

О 09:00 у лісовому масиві біля с. Пелюхівка Ічнянського району виявлено 2 артилерійських снаряди калібром 75 мм та 122 мм часів ВВв. О 15:30 вищевказані вибухонебезпечні предмети та додатково виявлений під час обстеження прилеглої території артилерійський снаряд калібром 75 мм знищені групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.

Інші повідомлення:

О 20:18 в квартирі за адресою: м. Чернігів, пр. Перемоги внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБЗ АРЧ АРЗ СП м. Чернігова проведено демеркуризацію приміщення та зібрано залишки ртуті в кількості  2 г.

О 22:27 в квартирі за адресою: м. Чернігів, вул. Рокосовського внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБЗ АРЧ АРЗ СП м. Чернігова проведено демеркуризацію приміщення та зібрано залишки ртуті в кількості  2 г.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини