У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих
У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.
Пункт вакцинації розташований у приміщенні колишньої Деснянської районної ради (просп. Перемоги, 141 - на «5 кутах») на третьому поверсі (в актовій залі). На цьому тижні він працюватиме в суботу і понеділок, у зв’язку з тим, що неділя – це свято Трійці. А з наступного тижня кожна субота і неділя будуть робочі.
Проведення вакцинації буде тривати з 8 ранку по 15 годину дня, по «живій» черзі.
Вакцинуватися зможуть люди віком 18 років і старше.
При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і телефон. Вакцинація буде проводитися вакциною CoronaVac китайського виробництва.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression