Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисників, які обікрали два лікувальні заклади міста
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особи двох чоловіків, які викрали комп’ютерну та побутову техніку з дитячої лікарні та місцевої амбулаторії.
![](/uploads/29778-m.jpg)
До Прилуцького районного відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку трьох моніторів, двох системних блоків, клавіатури, блоку живлення та електрочайника з приміщення двох медзакладів Прилук. На місцях скоєння злочинів працювала слідчо-оперативна група райвіділлу.
Поліцейські встановили, що всередину закладів зловмисники потрапили через вікно. Правоохоронці вилучили низку речових доказів та почали пошуки.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до скоєння однієї з крадіжок причетний 29-річній раніше судимий місцевий мешканець. Пізніше стало відомо, що в другому випадку він діяв уже зі своїм 31-річним спільником. У скоєному чоловіки зізналися.
Слідчий відкрив провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднання із проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Зловмисникам загрожує від трьох до шести років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.