Серія крадіжок з музеїв на Чернігівщині – судитимуть 49-річного "гастролера" з Одещини
Чернігівської обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами крадіжок з приміщення музеїв Чернігівської області.
Установлено, що 49-річний раніше неодноразово судимий мешканець Одеської області, заздалегідь приготувавши знаряддя злому, протягом трьох днів з 26.02.2021 по 01.03.2021 проник до трьох музеїв на території Чернігівського та Новгород-Сіверського районів Чернігівської області, звідки викрав грошові кошти та музейні експонати. Об’єктами посягань стали музеї у сільській місцевості, у яких відсутня сигналізація чи інші засоби захисту від проникнення. Сума збитків від злочинів сягає більше 40 тисяч гривень.
Останній злочин у смт Короп зловмисник вчинив у співучасті з іншим підозрюваним, який погодився співпрацювати зі слідством та відносно якого до суду вже направлено обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості.
Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 3 ст. 185 КК України як крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у приміщення. Санкція статті передбачає покарання до 6 років позбавлення волі.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.