Виявлено 9 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.
Захворювання підтверджено у трьох жителів Борзнянського району. По два інфікованих в Бахмацькому та Козелецькому, по одному – в Корюківському та Менському районах. З них 6 осіб госпіталізовано, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо ще один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померла 80-річна жителька Ніжина. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 28 осіб. З них 14 чернігівців, один житель Прилук. П’ять одужавших – в Бахмацькому районі, по два – в Козелецькому та Семенівському, по одному – в Борзнянському, Менському, Прилуцькому та Чернігівському районах. З них 19 хворих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 57 346 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 184 пацієнти одужали;
– 605 — лікується амбулаторно;
– 113 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1346 летальних випадків;
– 98 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 1600 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.