Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”
11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.
![](/uploads/29758-m.jpg)
У ході роботи заходу говорили про співпрацю влади-громади-бізнесу та грантодавців заради сталого розвитку громади, а також про те, як маленькими кроками проектів соціальної дії можна покращити громаду разом.
Сприяння цілісному розвитку нашої громади є одним з головних компонентів та пріоритетів у взаємодії влади – громади – бізнесу-ЗМІ . Активний рух громадянського суспільства безпосередньо сприяє розвитку синергії в громаді заради сталого розвитку. Однією з таких форм взаємодії є співпраця в рамках програми «Активні громадяни» від Британської Ради.
Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі лідерів із залученням громадських організацій та ініціатив, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.
За останні 2 роки ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді» та КЗ Ніжинський міський молодіжний центр, які виступають офіційними партнерами даної програми, активно діють у даному напрямку. На сьогодні вже реалізовано 8 проектів соціальної дії, а розпочали свою реалізацію іще 10, кожен з яких отримує біля 15 тис грн підтримки на його реалізацію. Проекти реалізуються на базі Молодіжного центру, НДУ ім.Гоголя, школи №17, Центру STEM-освіти «Ідея», Територіальний центр соціального обслуговування, відділу у справах сім’ї та молоді та просто по відкритим локаціям громади.
Співпраця в рамках Програми Активні Громадяни від Британської Ради - це гарна можливість втілювати різні ідеї в життя, покращувати партнерську співпрацю між владою, громадою та бізнесом, а також залучати додаткові грантові кошти на реалізацію різних соціальних ініціатив.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.