Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 18:21:08

Викрили "фіктивну" діяльність підприємства, яке намагалося занизити ПДВ на 5,5 мільйонів гривень

12.06.2021   09:19Агенцiя

Працівниками Головного управління ДПС у Чернігівській області виявлено підприємство з ознаками «фіктивності», яке імітувало здійснення сільськогосподарської діяльності.

Дії посадових осіб були направлені, на маніпулювання документами, поданими до податкових органів, з відображенням в наявності у підприємства значних обсягів орендованих земель, наявності трудових ресурсів та достатньої кількості техніки для проведення сільськогосподарських робіт.

Працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом було з’ясовано, що підприємство надало до податкових органів недостовірну інформацію з ознаками підроблення, що свідчить про відсутність будь-якої сільськогосподарської діяльності та вирощеної продукції.

При цьому, здійснювалася нібито реалізація «сільгосппродукції» (оформлення безтоварних операцій по реалізації товару) підприємству реального сектору економіки з метою формування податкової вигоди зі штучного збільшення податкового кредиту та як наслідок, зменшення сплати ПДВ на суму 5,5 млн гривень.

Матеріали по даному факту були внесені до ЄРДР з правовою кваліфікацією за ч.2 ст. 212 КК України.

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини