Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 18:34:07

Вивчали питання створення та функціонування прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу

12.06.2021   08:25Агенцiя

На базі обласного центру соціальних служб новопризначені фахівці із соціальної роботи вивчали питання створення та функціонування прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, здійснення їх соціального супроводження.

З учасниками навчального семінару опрацьовано нормативно-правову базу щодо роботи з прийомними, опікунськими сім’ями, дитячими будинками сімейного типу. Психолог обласного центру соціальних служб Олена АБИНАШНА ознайомила фахівців з етапами здійснення інформаційної кампанії з метою поширення сімейних форм виховання та особливостями попередньої роботи з кандидатами.

Надзвичайно важливою під час створення та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу є взаємодія центрів соціальних служб, фахівців із соціальної роботи зі службами у справах дітей, про що розповіла Олена ГАВРИЛЬ, головний спеціаліст відділу захисту прав дитини та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.

Також під час семінару розглянули питання соціального супроводу опікунських родин. Досвідом роботи з цього напрямку поділилась провідний фахівець із соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб Ніла БОРОВЕЦЬ.

Учасники навчання отримали довідки про проходження навчання. А також – корисну інформацію, професійний досвід колег  та нові знайомства.

Чернігівський обласний центр соціальних служб

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини