Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 03:28:17

Вивчали питання створення та функціонування прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу

12.06.2021   08:25Агенцiя

На базі обласного центру соціальних служб новопризначені фахівці із соціальної роботи вивчали питання створення та функціонування прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, здійснення їх соціального супроводження.

З учасниками навчального семінару опрацьовано нормативно-правову базу щодо роботи з прийомними, опікунськими сім’ями, дитячими будинками сімейного типу. Психолог обласного центру соціальних служб Олена АБИНАШНА ознайомила фахівців з етапами здійснення інформаційної кампанії з метою поширення сімейних форм виховання та особливостями попередньої роботи з кандидатами.

Надзвичайно важливою під час створення та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу є взаємодія центрів соціальних служб, фахівців із соціальної роботи зі службами у справах дітей, про що розповіла Олена ГАВРИЛЬ, головний спеціаліст відділу захисту прав дитини та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.

Також під час семінару розглянули питання соціального супроводу опікунських родин. Досвідом роботи з цього напрямку поділилась провідний фахівець із соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб Ніла БОРОВЕЦЬ.

Учасники навчання отримали довідки про проходження навчання. А також – корисну інформацію, професійний досвід колег  та нові знайомства.

Чернігівський обласний центр соціальних служб

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.