Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 03:42:54

Відбулось відзначення сумлінних платників податків

12.06.2021   07:50Агенцiя

Церемонією нагородження завершився регіональний етап Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2020», у якому визначено 9 переможців.

Підприємства, які виявили бажання змагатися за звання «Сумлінного платника податків», протягом травня подавали заявки на участь у Рейтингу. Критеріями у визначенні переможців стали повнота та своєчасність сплати податків та зборів, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати по підприємству, кількість робочих місць, благодійність, соціальний пакет роботодавця.

Загалом у Рейтингу визначено 12 номінацій: аграрний сектор, промисловість, будівництво, транспорт, фінанси, медицина, фармацевтика, торгівля, наука, культура, інформація та телекомунікації, цифрова інформатика. Підприємства поділялися на категорії великі, малі та середні.
 
Підприємства – переможці, що брали участь у регіональному етапі, здобули перемогу у наступних номінаціях:
промисловість -  ПРАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», ТОВ «Пласт-Бокс Україна», ТОВ «НВП «Метекол», ТОВ «ДП «Завод Рапід», ПРАТ «ЧШФ «Елегант»,  
торгівля: ТОВ «Кондитер-Трейд»,
будівництво - ДП «УкрСіверБуд», ПП «Житлоінвест»,
аграрний сектор - ТОВ «Чернігівська Індустріальна молочна компанія».      
    
Переможців регіонального туру привітали в урочистій обстановці та вручили дипломи Голова Територіального відділення асоціації платників податків Роман Вереша та начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк. Учасники заходу обговорили нагальні питання взаємодії податкових органів та бізнесу, відзначили підвищення культури сплати податків. Наразі рівень сумлінної сплати податків в області становить 99 відсотків.
 
Підприємства – переможці першого етапу, за бажанням, можуть брати участь у Всеукраїнському рейтингу. Минулого року одне з підприємств Чернігівщини - ТОВ «Чернігівська Індустріальна молочна компанія» - стало переможцем у Всеукраїнському турі серед підприємств аграрної галузі.

ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.