Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 18:44:04

Відбулось відзначення сумлінних платників податків

12.06.2021   07:50Агенцiя

Церемонією нагородження завершився регіональний етап Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2020», у якому визначено 9 переможців.

Підприємства, які виявили бажання змагатися за звання «Сумлінного платника податків», протягом травня подавали заявки на участь у Рейтингу. Критеріями у визначенні переможців стали повнота та своєчасність сплати податків та зборів, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати по підприємству, кількість робочих місць, благодійність, соціальний пакет роботодавця.

Загалом у Рейтингу визначено 12 номінацій: аграрний сектор, промисловість, будівництво, транспорт, фінанси, медицина, фармацевтика, торгівля, наука, культура, інформація та телекомунікації, цифрова інформатика. Підприємства поділялися на категорії великі, малі та середні.
 
Підприємства – переможці, що брали участь у регіональному етапі, здобули перемогу у наступних номінаціях:
промисловість -  ПРАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», ТОВ «Пласт-Бокс Україна», ТОВ «НВП «Метекол», ТОВ «ДП «Завод Рапід», ПРАТ «ЧШФ «Елегант»,  
торгівля: ТОВ «Кондитер-Трейд»,
будівництво - ДП «УкрСіверБуд», ПП «Житлоінвест»,
аграрний сектор - ТОВ «Чернігівська Індустріальна молочна компанія».      
    
Переможців регіонального туру привітали в урочистій обстановці та вручили дипломи Голова Територіального відділення асоціації платників податків Роман Вереша та начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк. Учасники заходу обговорили нагальні питання взаємодії податкових органів та бізнесу, відзначили підвищення культури сплати податків. Наразі рівень сумлінної сплати податків в області становить 99 відсотків.
 
Підприємства – переможці першого етапу, за бажанням, можуть брати участь у Всеукраїнському рейтингу. Минулого року одне з підприємств Чернігівщини - ТОВ «Чернігівська Індустріальна молочна компанія» - стало переможцем у Всеукраїнському турі серед підприємств аграрної галузі.

ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини