Кому вибори, а кому – “браконьєрська” рибка
Ні для кого не секрет, що в період проведення виборів до Верховної Ради України переважна більшість співробітників міліції області були залучені для забезпечення громадського порядку та реагування на можливі правопорушення в день голосування на Чернігівщині. Про це повідомлялося і в засобах масової інформації.
Тож зайнятістю правоохоронців важливою державною справою і вирішив скористатися 47-річний житель Куликівки. В цей день браконьєр закинув у Десну п’ять 50-метрових сіток, а під вечір уже радів щедрому улову: десяткам щук, окунів, плотви та інших “полонених” представників водного плеса.
Та не довго довелося йому радіти: адже не відав, що правоохоронці добре знають і вміють професійно робити свою справу і в будень, і в свято.
Тож близько вісімнадцятої години поблизу села Ковчин Куликівського району групою швидкого реагування місцевого райвідділу внутрішніх справ спільно зі співробітниками лінійного відділу міліції в річковому порту міста Чернігів та інспекції Чернігівдержрибохорони був затриманий, як мовиться, “на гарячому”. У нього вилучено весь браконьєрський улов, а також знаряддя, які сприяли незаконному промислу: автомобіль “ЛуАЗ”, усі п’ять 50-метрових сіток, гумовий човен.
Збиток, завданий куликівським браконьєром природному середовищу, складає понад 12 тисяч гривень. Наразі вирішується питання про порушення проти нього кримінальної справи.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.