У Чернігівській ОДА підписали черговий Меморандум
10 червня Анна Коваленко від імені Чернігівської облдержадміністрації підписала Меморандум про співпрацю та узгоджені дії між Чернігівською облдержадміністрацією, Громадською спілкою «Кластер легкої промисловості Чернігівської області» та відокремленим підрозділом «ТК-Стиль» ТОВ «Текстиль-Контакт».

На Чернігівщині, як і по всій Україні, вкрай не вистачає фахівців робітничих професій. Таку потребу відчувають усі підприємства області, в тому числі і легкої промисловості. Саме тому, одним із напрямків співпраці, прописаних в Меморандумі, є сприяння в підготовці кваліфікованих працівників, інформаційна підтримка галузі, зміцнення соціального партнерства та координація спільних дій бізнесу і влади для розвитку промислового комплексу області.
Голова ОДА Анна Коваленко запевнила представників підприємств легкої промисловості, що облдержадміністрація всебічно сприятиме популяризації робітничих професій серед жителів області.
— Як виявилося, потреби у фінансових та технологічних ресурсах відходять на другий план порівняно з такою актуальною проблемою, як кадрове забезпечення, — зазначила Анна Коваленко. — Давайте спільно знаходити конструктивні рішення, адже легка промисловість — перспективна та важлива складова нашої економіки.
Під час заходу представники підприємств озвучили свою точку зору на нинішню ситуацію. Підприємства готові навіть власним коштом перенавчати кадри, обіцяють забезпечити і соціальними гарантіями майбутніх працівників. Втім кажуть, що жителі області або ж не знають про вакансії, або ж просто не зацікавлені. Деякі підприємства навіть презентують себе у громадах, але цього недостатньо.
Зважаючи на обставини, Анна Коваленко доручила проаналізувати надлишкову робочу силу в тих населених пунктах, що найближче знаходяться до підприємств легкої промисловості. Голова ОДА запевнила, що особисто сприятиме візитам підприємств в населені пункти і долучатиме до співпраці голів ОТГ.
Варто зазначити, що облдержадміністрація у Комплексній програмі підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна» передбачила низку заходів, спрямованих на допомогу підприємствам у кадровому забезпеченні працівниками робітничих професій. Це створення шкіл майстерності на підприємствах, проведення конкурсу «Робітнича професія – крок до успіху», поєднання теорії в закладі освіти та практики на підприємстві.
За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.