Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 00:28:38

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

11.06.2021   13:06Агенцiя

10 червня відбулося засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Федора Вовченка.

На порядок денний в цілому було винесено 14 проєктів рішень, що стосувалися затвердження економічного профілю Ніжинської територіальної громади та дорожньої карти з розвитку спроможності Ніжинської територіальної громади, розміщення тимчасових споруд, надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, затвердження умов продажу нежитлових будівель, а також фінансування заходів міських програм тощо.

Під час розгляду проєкту рішення «Про звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів» перший заступник міського голови Федір Вовченко зауважив, що розпочалася поступова робота по звільненню земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд та МАФів, що встановлені без правовстановлюючих документів на території населених пунктів Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю 

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.