Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 00:10:01

Прокуратура звернулася з позовом до суду про повернення 161 га земель дослідному господарству

10.06.2021   07:35Агенцiя

Козелецька окружна прокуратура звернулася з позовом до Господарського суду Чернігівської області про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління Держгеокадастру в області, рішення про державну реєстрацію, а також повернення земельної ділянки.

Установлено, що згідно з державним актом на право постійного користування землею від 10.11.1995 Дослідному господарству «Чернігівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України передано земельну ділянку орієнтовною площею 161 га, яка відноситься до особливо цінних земель.

Водночас, наказом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області за результатами інвентаризації земель у зв’язку із відсутністю оформлених правовстановлюючих документів, земельну ділянку фактично вилучено у сільськогосподарського підприємства.  

Таким чином ДП «Дослідне господарство «Чернігівське», яке є правонаступником ДГ «Чернігівське», було протиправно позбавлено прав на зазначену земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

З метою усунення зазначених порушень та захисту порушених прав Державного підприємства Козелецька окружна прокуратура звернулася з позовом до Господарського суду Чернігівської області.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.