У Сосницькій громаді капітально ремонтують міст
У Сосницькій ОТГ проводяться роботи з капітального ремонту мосту через струмок на автомобільній дорозі місцевого значення О251804 Чорнотичі-Кудрівка-Лозова, км 15+961, біля села Киріївка. Проєкт включений до Програми Президента України «Велике будівництво».
Оскільки з моменту будівництва мосту — 1979 рік — його жодного разу не реконструювали та капітально не ремонтували, споруда перебувала в аварійному стані.
Ще одним приводом для включення цього мосту до переліку об’єктів першочергового ремонту стало те, що сучасні навантаження на споруду значно більші, ніж ті, які були закладенні при проєктуванні будівництва.
Це в подальшому могло призвести до повного руйнування дорожнього об’єкта.
Наразі силами підрядної організації виконуються роботи по армуванню монолітної опори мосту.
Загальний обсяг фінансування проєкту перевищує п’ять мільйонів гривень.
Останні новини Чернігівщини
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58
Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.
Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56
Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус