Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 16:12:18

Пом’якшення карантинних обмежень

08.06.2021   07:46Агенцiя

Кабінет Міністрів України схвалив зміни до постанови «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Оновлено вимоги до проведення та участі у масових заходах, а також деякі питання перетину кордону, виходячи з сьогоднішніх протиепідемічних умов та потреб реагування.

Що змінилось. Дозволено:
- проведення масових заходів без обмежень щодо кількості осіб за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
- збільшено заповненість залів до 2/3 для відвідувачів масових заходів та кінотеатрів/театрів, які проводять діяльність без вимоги щодо наявності негативного результату тестування на COVID-19, або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації .

Щодо перетину державного кордону іноземцями та особами без громадянства, то необхідно мати страховий поліс та одну із наступних позицій:
- негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону)
- негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону)
- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Останні новини Чернігівщини

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40

Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.

Поліція Чернігівщини затримала двох озброєних зловмисників, які вчинили розбійний напад на ветерана ЗСУ 14:47

Двоє мешканців Корюківщини озброївшись зв'язали та побили ветерана, щоб заволодіти його коштами у сумі 270 тисяч гривень.

Своєчасна діагностика та безперервне лікування – запорука ефективності в боротьбі з туберкульозом 14:14

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, про протидію та запобігання цьому захворюванню говорили на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини