Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 13:49:23

Рівень захворюваності на COVID-19 в Ніжині знизився в 6 разів

07.06.2021   17:55Агенцiя

7 червня відбулася розширена міжвідомча нарада під керівництвом міського голови Олександра Кодоли.

Керівники медичних установ прозвітували, що стан захворюваності на COVID-19 за травень знизився в 6 разів.

З початку 2021 року на COVID-19 захворіло 2744 особи, в тому числі 109 дітей.

В травні на COVID-19 захворіло 200 осіб, з яких 11 дітей, у квітні захворіло 1212 осіб, в тому числі 37 дітей. Летальних випадків у квітні було 37, а у травні 9.

Госпіталізовано до Ніжинської центральної міської лікарні у квітні 285 осіб, а у травні – 85.

За попередній тиждень до Ніжинської центральної міської лікарні госпіталізовано 26 хворих з підтвердженим діагнозом на COVID-19, в тому числі і з підозрою на COVID-19.

На амбулаторному лікуванні перебуває 16 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19, на самоізоляції знаходиться 23 контактних осіб.

Монодозною вакциною CoronaVac провели щеплення працівники паливно-енергетичного комплексу – 150 осіб, маломобільного населення, осіб старше 50 років та особи, що зареєструвалися через додаток «Дія» провакциновано 77 осіб. Вакциною Pfizer провакциновано працівників освітніх закладів міста. Всього Pfizer щеплено 411 осіб. Україна отримала вакцину AstraZeneca, на цьому тижні очікується поставка до Ніжина, виключно для повторного щеплення.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини