Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 15:27:42

Відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

07.06.2021   17:38Агенцiя

Після перерви, викликаної дією карантинних обмежень, відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Засідання провела заступник голови обласної державної адміністрації, голова Координаційної ради Олена Дума.

Під час засідання було обговорено ряд питань щодо проходження у закладах освіти області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)» цього року, підготовки до щорічного Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» у 2021 році. Представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко поінформував присутніх про невиконання міською радою Новгорода-Сіверського норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Олена Дума запропонувала додатково опрацювати це питання, звернувши особливу увагу представників правоохоронних органів на невиконання Закону України.

Під час засідання голова Всеукраїнського Об’єднання добровольців Олена Живко розповіла про книгу Сергія Пущенка «Фронтовий кобзар» та запросила всіх бажаючих на презентацію цього видання.

Про започаткування та проведення спортивно-масового фестивалю «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня в селі Блистова Менської територіальної громади поінформував секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко. Терентій Корінь — одне з забутих імен нашої недалекої історії. Проведення фестивалю його імені — ще один камінь у підмурівок нашої історичної пам’яті, повернення імен забутих героїв Придесення.

Підсумовуючи, Олена Дума зазначила:

-Обласна Програма національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки повинна забезпечити протягом п’яти років реалізацію заходів національно-патріотичного спрямування, насамперед для дітей та молоді. Але будь-яка програма не здатна сформувати та забезпечити національно-патріотичне виховання при формальному підході. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти бажаних результатів та виховати справжніх патріотів України. Це щодення праця кожного з учасників Ради та всіх причетних до реалізації Програми.

За підсумками засідання ключовими завданнями у сфері національно-патріотичного виховання визначені наступні кроки: подальше проведення заходів національно-патріотичного спрямування з дітьми та молоддю та залучення учасників АТО/ООС, родин загиблих захисників України до проведення зазначених заходів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини