Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 16:03:17

В Чернігові строковики склали військову присягу

05.06.2021   19:30Агенцiя

В урочистій обстановці 126 юнаків присягнули на вірність українському народові у 8-му навчальному Чернігівському центрі Держспецслужби транспорту Міністерства оборони України.

Керівництво навчального центру, представники вищого командування, ветерани та інші почесні гості привітали молодь зі святом, а військовий оркестр центру, який вже має високий авторитет не лише  в Україні, але й за її межами подарував присутнім свої кращі музичні композиції.

- Я родом з Полтавщини. До призову в армію працював монтажником вікон. Піти на строкову службу було бажання вже давно, проте лише в цьому році отримав повістку і без будь-яких зволікань призвався. В майбутньому хочу стати контрактником в цьому навчальному центрі. Вважаю, що справжній український захисник повинен мати високі морально-ділові якості, по-справжньому любити свою батьківщину і бути відданим їй до кінця, - зазначив 21-річний строковик Валентин Баклан.

Після складання військової присяги частина військовослужбовців буде розподілена серед підрозділів  Держспецтрансслужби, решта залишиться проходити службу у навчальному центрі.

- До призову на військову службу я жив у селі Максимівка Полтавської області, працював пакувальником на підприємстві.  Коли отримав повістку дуже зрадів і сьогодні вже склав військову присягу. Нас в сім’ї п’ятеро. Як батьки, так і брати з сестрами сприйняли моє рішення позитивно, адже вважають, що армійське життя стане мені в нагоді. На мою думку, військова служба – це стриманість, мужність, розуміння товаришів, чітке виконання наказів командирів тощо.  Далі хочу пов’язати своє життя саме з армією. Спочатку є бажання укласти контракт, в подальшому буду намагатися кар’єрно зростати - вчитися аби отримати офіцерське звання, - повідомив 19-річний Андрій Мулявка.

Наостанок настоятель чернігівського храму Михаїла і Федора протоієрей Олег освятив молодих воїнів та благословив їх на успішне проходження військової служби.

Довідково: Чернігівський навчальний центр Держспецслужби транспорту Міністерства оборони України готує фахівців за багатьма ліцензованими спеціальностями, зокрема це командири відділень, сапери, водолази, кранівники, такелажники, монтери колій, машиністи пересувної електростанції тощо.

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини