Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 16:21:14

Визначено громадські ініціативи, для реалізації яких надаватиметься підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2021 році

04.06.2021   12:36Агенцiя

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації відбулися перший, другий та третій етапи конкурсу громадських проектів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2021 році.

Фінансування громадських ініціатив здійснюватиметься в рамках обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 19-2/VIIІ.

Представники інститутів громадянського суспільства презентували свої проекти конкурсній комісії. Під час захисту увага акцентувалася на визначених завданнях та цілях розроблених проектів. Також були окреслені основні шляхи і методи їх реалізації. Крім того, члени комісії розглянули кошториси, розроблені громадськими організаціями, заходи та їх заплановану результативність. Усі конкурсні пропозиції оцінювалися членами комісії за чотирма критеріями. Враховувався рівень кадрового і матеріально-технічного забезпечення, попередній досвід конкурсантів, можливість продовження проектів після закінчення їх фінансування.

За результатами оцінювання сформовано наступний рейтинг конкурсних пропозицій:
    Громадська організація «Коло мрій», проект: «Дорога Смаку Чернігівщини» як інструмент підтримки виробників локальних продуктів Чернігівської області» (175 балів).
    Громадська організація «Епоха Свідомості»,
    проект: «Я - патріот» (156 балів).
    Громадська організація «ДЕСНЯНСЬКА ЛІГА НАТУРАЛІСТІВ»,
    проект: «Екоздоров’я на рідних стежинах: здоров’я починається з колиски» (155 балів).
    Громадська організація «УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НОВГОРОД-СІВЕРЩИНИ», проект: «Наше коріння: герої поруч» (152 бали).
    Громадська організація «Ніжинське археологічне товариство при НДУ ім. Миколи Гоголя», проект: «Українське коріння «Слова о полку Ігоревім» (139 балів).
    Громадська організація «ДЕСНЯНСЬКА ЛІГА НАТУРАЛІСТІВ»,
    проект: «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього» (131 бал).
    Громадська організація «Асоціація регіональних засобів масової інформації», проект: «Вакцинація від COVID-19: комунікація імунізації населення у громадах» (128 балів).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини