Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 22:37:57

Визначено громадські ініціативи, для реалізації яких надаватиметься підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2021 році

04.06.2021   12:36Агенцiя

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації відбулися перший, другий та третій етапи конкурсу громадських проектів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2021 році.

Фінансування громадських ініціатив здійснюватиметься в рамках обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 19-2/VIIІ.

Представники інститутів громадянського суспільства презентували свої проекти конкурсній комісії. Під час захисту увага акцентувалася на визначених завданнях та цілях розроблених проектів. Також були окреслені основні шляхи і методи їх реалізації. Крім того, члени комісії розглянули кошториси, розроблені громадськими організаціями, заходи та їх заплановану результативність. Усі конкурсні пропозиції оцінювалися членами комісії за чотирма критеріями. Враховувався рівень кадрового і матеріально-технічного забезпечення, попередній досвід конкурсантів, можливість продовження проектів після закінчення їх фінансування.

За результатами оцінювання сформовано наступний рейтинг конкурсних пропозицій:
    Громадська організація «Коло мрій», проект: «Дорога Смаку Чернігівщини» як інструмент підтримки виробників локальних продуктів Чернігівської області» (175 балів).
    Громадська організація «Епоха Свідомості»,
    проект: «Я - патріот» (156 балів).
    Громадська організація «ДЕСНЯНСЬКА ЛІГА НАТУРАЛІСТІВ»,
    проект: «Екоздоров’я на рідних стежинах: здоров’я починається з колиски» (155 балів).
    Громадська організація «УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НОВГОРОД-СІВЕРЩИНИ», проект: «Наше коріння: герої поруч» (152 бали).
    Громадська організація «Ніжинське археологічне товариство при НДУ ім. Миколи Гоголя», проект: «Українське коріння «Слова о полку Ігоревім» (139 балів).
    Громадська організація «ДЕСНЯНСЬКА ЛІГА НАТУРАЛІСТІВ»,
    проект: «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього» (131 бал).
    Громадська організація «Асоціація регіональних засобів масової інформації», проект: «Вакцинація від COVID-19: комунікація імунізації населення у громадах» (128 балів).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться 20:07

У Чернігівській області приблизно 3500 будівель зруйновані або пошкоджені під час просування (а потім і виходу звідти) Росії до української столиці, інформує Міністерство оборони Великої Британії.

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції 20:00

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), оголошує конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб.

У Чернігові презентували онлайн-проєкт

У Чернігові презентували онлайн-проєкт "Inter arma…" 14:11

Художній музей Галагана презентував виставку мистецького онлайн проєкту "Inter arma…", який пропонує до перегляду роботи художників, створені під час або під впливом широкої війни росії проти України.

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні 14:02

Кількість загиблих та травмованих людей, внаслідок завданого росіянами авіаудару по селищу Десна на Чернігівщині, зросла.

Виправдовування збройної агресії РФ проти України  - блогерці з Чернігова повідомили про підозру

Виправдовування збройної агресії РФ проти України - блогерці з Чернігова повідомили про підозру 13:54

Правоохоронці повідомили про підозру чернігівській блогерці, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України.