Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 15:17:12

Відбулася 10 сесія Ніжинської міськради

04.06.2021   09:57Агенцiя

3 червня відбулося засідання чергової 10 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

У пленарному засіданні взяло участь 33 депутати міської ради, депутати обласної ради Ірина Грозенко та Наталія Копиця, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.

На порядок денний винесено 63 проекти рішень, які стосувалися майнової, житлово-комунальної сфери міста. Розглянули земельні питання щодо продовження, припинення оренди земельних ділянок, погодження експертної грошової оцінки, проведення земельних торгів, тощо.

Внесли зміни у бюджетні програми, здійснили перерозподіл кошторисних призначень. Зокрема, для придбання 2-х ендомоторів (19 700 грн.) та тонометра для дітей (1 900 грн); перерозподіл кошторисних призначень з будівництва огорожі футбольного поля на виготовлення ПКД на "Реконструкцію футбольного поля розміром 50*70 м Ніжинської ДЮСФШ за адресою вул. Шевченка, 103а.; перерозподіл кошторисних призначень: 800 000 грн. з утримання вулично-шляхової мережі міста на капітальний ремонт дороги вул. Гоголя, 1000000 грн. з "Реконструкції скверу Б.Хмельницького, в т.ч. ПКД" на "Реконструкцію частини будівлі головного корпусу КНП "Ніжинська ЦМЛ ім.М.Галицького" під відділення екстреної мед.допомоги, в т.ч. проектно-кошторисна документація.
Додатково виділили: для капітального ремонту санвузла на 2-му поверсі гімназії № 2 – 267 332 грн.; для утримання в належному стані спортивних майданчиків – 172 300 грн.; на демонтаж прибудови спортзалу до школи №6 (демонтаж об’єкту незавершеного будівництва) – 100 000 грн.; капремонт під’їзної дороги до стадіону «Спартак», в т.ч. проектно-кошторисна документація - 49900; 100 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту нежитлового приміщення за адресою: вул.Озерна,21. В якому планується розмістити сімейну амбулаторію, яка зараз знаходиться у 3-му мікрорайоні тощо.

Також при прийнятті рішень були враховані інтереси громади. На численні звернення, як письмові так і усні мешканців будинків Глібова,5 та Богушевича,6 з міського бюджету виділено на будівництво каналізаційної мережі для підключення житлових будинків по вул. Глібова,5 (кв.1,3,5) – 49000 грн.; Богушевича, 6 ( кв.2,3)-49500 грн.; Богушевича, 6-а (кв.1,2,4,5,6) – 49800 грн..

Також неодноразово зверталися ніжинці щодо будівництва ліфту у міській лікарні. Сьогодні виділили кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція травматологічного відділення КНП «Ніжинська ЦМЛ ім. Галицького» з прибудовою шахти для ліфта», в т.ч. проектно-кошторисна документація – 90 000 тис. грн.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини