Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 22:08:53

Діяльність комунальних підприємств обласної ради: досвід, проблеми, пошук перспектив

04.06.2021   09:33Агенцiя

Саме на цих важливих виробничо-фінансових аспектах було акцентовано основну увагу на розширеній нараді очільників та спеціалістів структурних підрозділів підприємств управління комунального майна.

У заході взяли участь голова обласної ради Олена Дмитренко, її перший заступник Ніна Лемеш та заступник Дмитро Блауш, голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов та голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери Борис Петренко.

Провів нараду начальник управління комунального майна Василь Куліда.

В ході обговорення виробничих проблем комунальних та дочірніх підприємств обласної ради керівники відзначили важливість таких зустрічей, адже вони дають змогу очільникам комунальних підприємств поділитися досвідом роботи та спільно долучитися до пошуку вирішення проблемних питань задля отримання високих результатів, яких чекають від комунальних підприємств жителі Сіверського краю.

Першим учасники наради розглянули питання про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за I квартал 2021 року. Начальник аналітичного відділу управління комунального майна Ірина Замерлова представила до уваги присутніх порівняльний аналіз фінансових показників звітного періоду з аналогічними показниками 2020 року, а також проаналізувала виконання показників фінансових планів. Також в доповіді йшлося про вжиття необхідних заходів по виконанню показників фінансових планів у І півріччі 2021 року.

Начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер обласної ради Валентина Тур ознайомила присутніх з деякими питаннями щодо виявлених порушень за підсумками проведеної перевірки Держаудитслужбою України. Вона акцентувала увагу на законодавчих аспектах використання бюджетних коштів, переданих комунальним підприємствам як поповнення статутного капіталу.

Також в рамках наради спеціалісти управління комунального майна проаналізували інформацію щодо прийнятих обласною радою регуляторних актів, які стосуються передачі, відчуження та списання майна і об'єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області, та ознайомили з особливостями застосування законодавства щодо оренди та страхування комунального майна.

Про нюанси складання податкової звітності комунальних підприємств поінформувала начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення – головний бухгалтер управління Олена Павленко.

За результатами наради будуть напрацьовані відповідні рішення, які сприятимуть подальшому поліпшенню фінансово-виробничої діяльності комунальних підприємств обласної ради.

Зведену інформацію про результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та фінансову звітність комунальних підприємств можна переглянути за посиланням.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться 20:07

У Чернігівській області приблизно 3500 будівель зруйновані або пошкоджені під час просування (а потім і виходу звідти) Росії до української столиці, інформує Міністерство оборони Великої Британії.

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції 20:00

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), оголошує конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб.

У Чернігові презентували онлайн-проєкт

У Чернігові презентували онлайн-проєкт "Inter arma…" 14:11

Художній музей Галагана презентував виставку мистецького онлайн проєкту "Inter arma…", який пропонує до перегляду роботи художників, створені під час або під впливом широкої війни росії проти України.

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні 14:02

Кількість загиблих та травмованих людей, внаслідок завданого росіянами авіаудару по селищу Десна на Чернігівщині, зросла.

Виправдовування збройної агресії РФ проти України  - блогерці з Чернігова повідомили про підозру

Виправдовування збройної агресії РФ проти України - блогерці з Чернігова повідомили про підозру 13:54

Правоохоронці повідомили про підозру чернігівській блогерці, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України.