Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 10:27:30

Прокуратура повертає незаконно приватизовані землі в межах пам’ятки археології у державну власність

04.06.2021   07:26Агенцiя

Рішенням Чернігівського районного суду Чернігівської області задоволено позов Чернігівської окружної прокуратури.

В інтересах держави в особі Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та двох фізичних осіб про витребування земельних ділянок загальною площею 2 га, розташованих поблизу смт Седнів Чернігівського району, у державну власність.

Прокуратурою доведено у суді, що надана у приватну власність земельна ділянка площею 2 га знаходиться в межах пам'ятки археології  – поселення «Підкова». Відтак передача її у приватну власність без погодження із спеціально уповноваженим органом у сфері охорони культурної спадщини є порушенням вимог діючого законодавства.

Окрім того, зазначена ділянка знаходиться у межах прибережної захисної смуги водного об’єкту, та використовувалася місцевими жителями як пасовище. Однак на підставі наказу Держгеокадастру вона передана у приватну власність громадянина, який відчужив її на користь третьої особи.

За інформацією Чернігівської  окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Виставка світлин «Краса світу» Леоніда Лаврика 10:16

18 квітня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин «Краса світу» члена Національної спілки фотохудожників України Леоніда Лаврика.

Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15

Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…

Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14

З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.

22 квітня: цей день в Україні і світі

22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12

День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини