Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 15:50:32

Рятувальники підбили підсумки роботи за 5 місяців поточного року

04.06.2021   07:03Агенцiя

3 червня в Головному управлінні ДСНС України у Чернігівській області відбулось засідання колегії з підведення підсумків роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

У даному заході взяли участь керівний склад апарату Головного управління, новопризначені керівники підпорядкованих загонів, районних управлінь та відділів.

Серед основних питань, які розглянуті - стан з пожежами і надзвичайними подіями в області, оперативність реагування на них, готовність системи цивільного захисту населення і територій, матеріально-технічного забезпечення, проведення наглядово-профілактичної діяльності та інформаційно-роз’яснювальних заходів серед населення.

Начальник Головного управління визначив ряд завдань керівникам підрозділів, зокрема щодо забезпечення постійної готовності до реагування на надзвичайні ситуації в умовах літнього пожежонебезпечного періоду, профілактики пожеж у природних екологічних системах, на об'єктах і житловому секторі громадян, профілактики загибелі людей на водних об'єктах, сприяння органам виконавчої влади, місцевого самоврядування у створенні підрозділів місцевої пожежної охорони, покращення матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів, проведення заходів по запобіганню поширення коронавірусної інфекції, а також дотримання особовим складом дисципліни та законності, запобігання проявам корупційним тощо.

Також, Роман Гордовий привітав з присвоєним звання "Полковник служби цивільного захисту" начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям Родіона Лігуна та начальника Прилуцького районного управління Андрія Ткаченка. За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у справу висвітлення діяльності Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, проведення роз’яснювальної роботи щодо безпеки життєдіяльності населення та з нагоди Дня журналіста, медаль "20 років сумлінної служби" отримав помічник начальника Головного управління з питань зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю підполковник служби цивільного захисту Олександр Івченко.

ГУ ДСНС  України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини