Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 09:58:56

Спеціалізована прокуратура захистила землі військового аеродрому "Прилуки" від протиправного вилучення

02.06.2021   14:24Агенцiя

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України оскаржено рішення суду щодо передачі права власності на земельну ділянку, яка входить до складу земель оборони.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що Прилуцькою районною державною адміністрацією Чернігівської області, всупереч вимог Земельного кодексу України, Закону України «Про використання земель оборони», допущено прийняття управлінських рішень та здійснено державну реєстрацію постійного користування земельною ділянкою за Прилуцькою дослідною станцією Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України.

Проте до даної ділянки безпідставно увійшла частина земель оборони площею 4,7 га, зокрема, злітно-посадкова смуга військового аеродрому «Прилуки».

Таким чином здійснено протиправне вилучення частини військового аеродрому.

Судові тяжби щодо повернення вказаних земель оборони тривали з 2018 року.  

31.05.2021 Північний апеляційно-господарський суд скасував  рішення суду першої інстанції та відповідні правовстановлюючі документи. Позовні вимоги Чернігівської спеціалізованої прокуратури судом задоволено повністю.

Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону і надалі професійно вживатиме заходи представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини