Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 17:14:39

Прилуки: фокус-група в рамках проєкту SURGe

02.06.2021   12:00Агенцiя

1 червня заступник міського голови рилук Олександр Сивенко та представники структурних підрозділів міської ради взяли участь у фокус-групі відповідно до етапів впровадження в Чернігівській області пілотної Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні».

Ініціатива, яка розрахована на кілька років, має намір детально дослідити проблеми і потреби громад в межах відповідних територій (прикордонні території в несприятливих умовах, сільські території в несприятливих умовах, території природно-заповідного фонду, міста - регіональні полюси економічного зростання), допомогти виявити потенціал економічного розвитку, пріоритетні напрямки інвестування публічних коштів, додаткові можливості для співпраці між різними рівнями органів влади.

Учасники онлайн зустрічі з Прилук, Корюківки, Новгород-Сіверського та експерти Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні» обговорили актуальні питання розвитку громад, досягнення та виклики, потреби та можливості щодо публічного інвестування.

Слід зазначити, що минулого місяця такі окремі фокус-групи експерти мали з представниками від громад-учасниць різних категорій (молодь, підприємці - початківці, зайняті особи, представники бізнесу та громадськості, пенсіонери, люди з інвалідністю й ті, що потрапили у складні життєві обставини, жінки, внутрішньо переміщені особи).

Відділ інвестицій та міжнародної діяльності міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини