Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 23:30:37

Прилуки: фокус-група в рамках проєкту SURGe

02.06.2021   12:00Агенцiя

1 червня заступник міського голови рилук Олександр Сивенко та представники структурних підрозділів міської ради взяли участь у фокус-групі відповідно до етапів впровадження в Чернігівській області пілотної Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні».

Ініціатива, яка розрахована на кілька років, має намір детально дослідити проблеми і потреби громад в межах відповідних територій (прикордонні території в несприятливих умовах, сільські території в несприятливих умовах, території природно-заповідного фонду, міста - регіональні полюси економічного зростання), допомогти виявити потенціал економічного розвитку, пріоритетні напрямки інвестування публічних коштів, додаткові можливості для співпраці між різними рівнями органів влади.

Учасники онлайн зустрічі з Прилук, Корюківки, Новгород-Сіверського та експерти Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні» обговорили актуальні питання розвитку громад, досягнення та виклики, потреби та можливості щодо публічного інвестування.

Слід зазначити, що минулого місяця такі окремі фокус-групи експерти мали з представниками від громад-учасниць різних категорій (молодь, підприємці - початківці, зайняті особи, представники бізнесу та громадськості, пенсіонери, люди з інвалідністю й ті, що потрапили у складні життєві обставини, жінки, внутрішньо переміщені особи).

Відділ інвестицій та міжнародної діяльності міської ради

Останні новини Чернігівщини

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться 20:07

У Чернігівській області приблизно 3500 будівель зруйновані або пошкоджені під час просування (а потім і виходу звідти) Росії до української столиці, інформує Міністерство оборони Великої Британії.

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції 20:00

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), оголошує конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб.

У Чернігові презентували онлайн-проєкт

У Чернігові презентували онлайн-проєкт "Inter arma…" 14:11

Художній музей Галагана презентував виставку мистецького онлайн проєкту "Inter arma…", який пропонує до перегляду роботи художників, створені під час або під впливом широкої війни росії проти України.

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні 14:02

Кількість загиблих та травмованих людей, внаслідок завданого росіянами авіаудару по селищу Десна на Чернігівщині, зросла.

Виправдовування збройної агресії РФ проти України  - блогерці з Чернігова повідомили про підозру

Виправдовування збройної агресії РФ проти України - блогерці з Чернігова повідомили про підозру 13:54

Правоохоронці повідомили про підозру чернігівській блогерці, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України.