Чернігів: до Бюджету участі подано 92 проєкти
З останньою хвилиною 31 травня в Чернігові завершився прийом проєктів «Бюджету участі» цього року. У підсумку, на вебплатформі "Громадський проект" зареєстровано 92 проєкти на суму в майже 75,5 мільйонів гривень.
Зокрема, подано 43 малих проєкти на суму 11 мільйонів та 49 великих на 64,3 мільйони гривень.
За напрямками проєкти розподілилися так: Благоустрій - 23 (25%), Спорт та туризм - 16 (17%), Об'єкти комунальної власності територіальної громади м. Чернігова - 12 (13%), Культура та мистецтво - 12 (13%), Освіта - 9 (10%), Соціальний захист - 8 (9%), Охорона здоров'я - 5 (5%), Безпека та громадський порядок - 4 (4% ), Дорожньо-транспортна інфраструктура - 1 (1%), Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології - 1 (1%).
Відповідно до статистики, яку виводить платформа "Громадський проект", 38% проєктів подані авторами віком від 46 до 65 років, 32% - авторів віком від 36 до 45 років, 18% авторів - віком від 26 до 35 років, 10% - до 25 років та 2 автори старші за 65 років.
Наступний етап процесу визначення проєктів-переможців триватиме до 14 вересня – це їх вивчення фахівцями профільних управлінь та відділів міської ради на предмет реалістичності та відповідності вимогам нормативно-правових актів. Після цього, з 15 по 30 вересня, відбудеться загальноміське голосування. Проєкти, що наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані в 2022 році коштом міського бюджету.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.