Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 21:36:40

Визначено фіналістів конкурсу “МедіаЧе”-2021 – на черзі другий етап оцінювання

02.06.2021   07:40Агенцiя

Оргкомітет конкурсу журналістських робіт “МедіаЧе” 2021 року завершив 31 травня перший етап оцінювання поданих матеріалів та сформував список фіналістів.

Упродовж наступних днів спеціально скликане журі з-поміж 12 обраних робіт визначить переможців у кожній з тематичних номінацій цьогорічного конкурсу.

Одночасно усі фіналісти змагатимуться за прихильність аудиторії у номінації “Чернігівщина: голос спільноти”. Онлайн-голосування, яке визначить лідера тут, розпочинається за посиланням http://bit.ly/MediaCHE2021о 20:00 1 червня та триватиме до 15:00 суботи, 5 червня.

Перелік матеріалів, що вийшли до фіналу конкурсу “МедіаЧе” 2021 року (подано в алфавітному порядку)

Номінація “Молодь Чернігівщини”:
– сюжет “Багатодітні родини з усієї країни: як жителька Дроздівкинамагається зберегти школу і відродити село” (авторка – Анастасія Лоза, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 5 квітня 2021 року);
– матеріал “Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки” (авторка – Наталія Найдюк, оприлюднено у виданні “Українська правда. Життя” 17 січня 2021 року);
– сюжет “Пасажирка електрички врятувала життя чоловікові, у якого зупинилося серце вони зустрілися у Ніжині” (авторка – Дар’я Янушкевич, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 22 грудня 2020 року).

Номінація “Чернігівщина будується”:
– сюжет “31 рік з початку будівництва: у Носівці з вересня мають відкрити п’яту школу” (авторка – Анастасія Лоза, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 30 липня 2021 року);
– сюжет “Настоятель Свято-Георгіївської церкви у Седневі самотужки почав збирати гроші на ремонт храму” (авторка – Юлія Кулик, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 10 листопада 2020 року);
– сюжет “Національні заповідники “Качанівка” та “Чернігів стародавній” відреставрують” (авторка – Наталія Гоман, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 27 липня 2020 року).

Номінація “Чернігівщина екологічна”:
– стаття “Водна криза як наслідок кліматичних змін” (авторка – Ірина Синельник, оприлюднено на вебсайтіінформаційної агенції УНІАН 20 травня 2020 року);
– сюжет “Не спиляти, а вилікувати: у Чернігові рятують від зносу три 60-річні верби” (авторка – Анастасія Лоза, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 6 травня 2021 року);
– стаття “Парк голоценового періоду, або Як на Чернігівщині впроваджують унікальну ідеологію збереження природи” (авторка – Наталія Іващенко, оприлюднено у виданні “Час Чернігівський” 28 жовтня 2020 року).

Номінація “Чернігівщина патріотична”:
– сюжет “Вдова снайпера та багатодітна матір з Ніжина пішла служити в армію” (авторка – Дар’я Янушкевич, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 24 серпня 2020 року);
– матеріал “Війна і зблизила, і ледь не розлучила родину Шмагаїв з Корюківки. Історія однієї сім’ї” (авторка – Наталія Рубей, оприлюднено у виданні “Сусіди.City” 2 травня 2021 року);
– сюжет “Дружина загиблого “кіборга” Володимира Тітарчука пішла до армії” (авторка – Юлія Кулик, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 10 серпня 2020 року).

Оргкомітет конкурсу “МедіаЧе”

Останні новини Чернігівщини

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться 20:07

У Чернігівській області приблизно 3500 будівель зруйновані або пошкоджені під час просування (а потім і виходу звідти) Росії до української столиці, інформує Міністерство оборони Великої Британії.

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції 20:00

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), оголошує конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб.

У Чернігові презентували онлайн-проєкт

У Чернігові презентували онлайн-проєкт "Inter arma…" 14:11

Художній музей Галагана презентував виставку мистецького онлайн проєкту "Inter arma…", який пропонує до перегляду роботи художників, створені під час або під впливом широкої війни росії проти України.

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні 14:02

Кількість загиблих та травмованих людей, внаслідок завданого росіянами авіаудару по селищу Десна на Чернігівщині, зросла.

Виправдовування збройної агресії РФ проти України  - блогерці з Чернігова повідомили про підозру

Виправдовування збройної агресії РФ проти України - блогерці з Чернігова повідомили про підозру 13:54

Правоохоронці повідомили про підозру чернігівській блогерці, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України.