Виявлено 11 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 травня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. Усі інфіковані з міста Чернігів. Восьмеро з них перебувають на госпіталізації.
На жаль, маємо ще п'ять летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли 75-річний чернігівець, 71-річний житель Чернігівського району, 74-річний – Новгород-Сіверського, 76-річний – Козелецького. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19, померла 72-річна мешканка Корюківського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 44 інфікованих. З них троє чернігівців, стільки ж мешканців Прилуцького, Борзнянського, Семенівського й Чернігівського району. По двоє осіб одужали у Бахмацькому, Варвинському, Козелецькому, Куликівському, Менському, Ріпкинському, Носівському, Сосницькому районах та у Ніжині. По одному хворому одужало у Прилуках, Бобровицькому районі, Городнянському, Ічнянському, Коропському, Корюківському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Срібнянському, Талалаївському, Сновському. З них 14 осіб перебувало на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 56 700 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 53 498 пацієнтів одужало;
– 1 436 — лікується амбулаторно;
– 344 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1325 летальних випадки;
– 97 осіб померло із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1 100 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.