Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 16:04:30

Призначено покарання мешканцю Чернігова за використання підробленого паспорта

31.05.2021   07:24Агенцiя

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова 33-річного жителя м.Чернігів визнано винним за підроблення та використання офіційного документа (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що на початку лютого 2021 року неподалік Привокзального ринку у м.Чернігові, чоловік знайшов паспорт громадянина України та вклеїв у нього власні фотокартки  з метою подальшого використання.
    
В подальшому, діючи умисно та протиправно, обвинувачений звернувся задля отримання кредиту з підробленим паспортом до відділення одного з банківських установ у м.Чернігові.
    
Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та прийшов до висновку про наявність у діях чоловіка складу інкримінованого йому злочину, тобто, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.ч.1, 4 ст.358 КК України.  
    
Враховуючи щире каяття обвинуваченого, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, судом за вчинений злочин призначено покарання у виді штрафу в розмірі 17000 гривень.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини