Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 02:49:17

Чернігівська ОДА планує кампанію оздоровлення та відпочинку дітей

29.05.2021   10:37Агенцiя

27 травня відбулася Всеукраїнська online нарада з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

У засіданні взяла участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олена Дума та керівники структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей, органів державного нагляду та контролю, до компетенції яких належать питання організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Цьогорічна кампанія оздоровлення так само як і торік відбувається в умовах карантину. Тому головне завдання її організаторів — створити безпечні умови для дітей під час оздоровлення та відпочинку. Оздоровлюватимуться діти у таборах «Молода гвардія» (Одеса) та «Артек» (Київ). Окрім цього, у поточному році вперше приймуть маленьких відпочивальників гірські табори Закарпаття. Загалом планується оздоровити понад мільйон дітей з усієї України.

– Сьогодні необхідно чітко окреслити основні завдання з підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей області в непростих епідемічних умовах, врахувавши позитивні напрацювання попередніх років, та неухильно виконувати поставлені задачі, – зазначила Олена Дума. – Як свідчить досвід, у цій сфері Чернігівська ОДА спроможна вирішувати завдання будь-якої складності. Головне – чітко скоординувати роботу на місцях та правильно розставити акценти.

Пріоритетом цьогорічної кампанії залишається безпечне, якісне, змістовно наповнене, в тому числі й заходами національно-патріотичного виховання, оздоровлення дітей.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.