Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 15:10:34

Чернігівська ОДА планує кампанію оздоровлення та відпочинку дітей

29.05.2021   10:37Агенцiя

27 травня відбулася Всеукраїнська online нарада з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

У засіданні взяла участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олена Дума та керівники структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей, органів державного нагляду та контролю, до компетенції яких належать питання організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Цьогорічна кампанія оздоровлення так само як і торік відбувається в умовах карантину. Тому головне завдання її організаторів — створити безпечні умови для дітей під час оздоровлення та відпочинку. Оздоровлюватимуться діти у таборах «Молода гвардія» (Одеса) та «Артек» (Київ). Окрім цього, у поточному році вперше приймуть маленьких відпочивальників гірські табори Закарпаття. Загалом планується оздоровити понад мільйон дітей з усієї України.

– Сьогодні необхідно чітко окреслити основні завдання з підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей області в непростих епідемічних умовах, врахувавши позитивні напрацювання попередніх років, та неухильно виконувати поставлені задачі, – зазначила Олена Дума. – Як свідчить досвід, у цій сфері Чернігівська ОДА спроможна вирішувати завдання будь-якої складності. Головне – чітко скоординувати роботу на місцях та правильно розставити акценти.

Пріоритетом цьогорічної кампанії залишається безпечне, якісне, змістовно наповнене, в тому числі й заходами національно-патріотичного виховання, оздоровлення дітей.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини