Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 21:03:33

Співпраця служби зайнятості з ОТГ триває

29.05.2021   10:15Агенцiя

Чернігівська обласна служба зайнятості активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами. Керівництво та фахівці філій систематично виїжджають в ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місцевому населенню.

руки

руки

Так, цього тижня, директор Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Красносільська відвідала Мринську громаду, а директор Прилуцької міськрайонної філії Лариса Татарченко побувала в новоствореній Яблунівській громаді.

Громадян, які прийшли до них на консультацію, було проінформовано про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема про порядок реєстрації безробітних, умови участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, можливості електронних сервісів тощо.

Також відбулися робочі зустрічі директорів філій з керівництвом громад, на яких йшлося про перспективи зайнятості місцевих мешканців, підтримку підприємницьких ініціатив населення, організацію громадських робіт, що стануть реальною фінансовою підтримкою для безробітних громадян, а також допомогою сільським радам у наведенні ладу на їх територіях. Одна із актуальних тем, якої торкнулися, – легалізація зайнятості, адже офіційні трудові відносини та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям поліпшення добробуту мешканців ОТГ.

Крім того, Лариса Татарченко зустрілася з керівником ПП «АДА-СЕРВІС» Олександром Золотухою, щоб обговорити на перспективу потребу в кадрах та можливість проведення там тимчасових робіт. Підприємство, що спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур, наразі вільних вакансій немає. Але на час догляду за рослинами та збирання врожаю може з’явитись потреба в тимчасових працівниках.

Подібні виїзні заходи цього тижня також провели фахівці Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в Плисківській об’єднаній територіальній громаді, Носівської - в Носівській ОТГ.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.