Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 12:43:03

Співпраця служби зайнятості з ОТГ триває

29.05.2021   10:15Агенцiя

Чернігівська обласна служба зайнятості активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами. Керівництво та фахівці філій систематично виїжджають в ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місцевому населенню.

руки

руки

Так, цього тижня, директор Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Красносільська відвідала Мринську громаду, а директор Прилуцької міськрайонної філії Лариса Татарченко побувала в новоствореній Яблунівській громаді.

Громадян, які прийшли до них на консультацію, було проінформовано про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема про порядок реєстрації безробітних, умови участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, можливості електронних сервісів тощо.

Також відбулися робочі зустрічі директорів філій з керівництвом громад, на яких йшлося про перспективи зайнятості місцевих мешканців, підтримку підприємницьких ініціатив населення, організацію громадських робіт, що стануть реальною фінансовою підтримкою для безробітних громадян, а також допомогою сільським радам у наведенні ладу на їх територіях. Одна із актуальних тем, якої торкнулися, – легалізація зайнятості, адже офіційні трудові відносини та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям поліпшення добробуту мешканців ОТГ.

Крім того, Лариса Татарченко зустрілася з керівником ПП «АДА-СЕРВІС» Олександром Золотухою, щоб обговорити на перспективу потребу в кадрах та можливість проведення там тимчасових робіт. Підприємство, що спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур, наразі вільних вакансій немає. Але на час догляду за рослинами та збирання врожаю може з’явитись потреба в тимчасових працівниках.

Подібні виїзні заходи цього тижня також провели фахівці Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в Плисківській об’єднаній територіальній громаді, Носівської - в Носівській ОТГ.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно 10:50

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:09

22 червня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини