Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 02:14:41

За тиждень Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито 28 порушень Правил рибальства

29.05.2021   09:50Агенцiя

З 20 по 27 травня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 28 порушень Правил рибальства.

Так, складено 5 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 15 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один за за ст. 88 - 1 КУпАП (незаконний продаж риби).

Крім цього, складено сім актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 38 кг риби та 45 од. сіток.

Всього у порушників вилучено 62 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 50 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 1 500 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 1 088 грн.

Для прикладу, 22 травня під час рибоохоронного рейду на водоймах Новгород – Сіверського району було викрито грубе порушення Правил рибальства. На озері поблизу с. Леньків, під час нерестової заборони, місцевий житель за допомогою 2 од. сіток зяберних (одностінних) виловив 12 екз. плоскирки, загальною вагою 2 кг. Завдано збитків рибному господарству України  у розмірі 408 грн.

25 травня, за повідомленням небайдужого громадянина, рейдова група Чернігівського рибоохоронного патруля виїхала на р. Десна, поблизу с. Надинівка Кіптівської громади. На місці було виявлено двох браконьєрів.

Мешканець м. Чернігів за допомогою сітки зяберної виловив майже 2 кг риби: плоскирка - 2 екз. та по 1 екз. карася сріблястого та плітки. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 170 грн. Поряд лаштував чотири сітки зяберні (одностінні) місцевий житель.

На порушників Правил рибальства складено протоколи про адміністративні правопорушення, які направлені до Козелецького районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуту рибу вилучено.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.