Виявлено 57 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 травня в області зафіксовано 57 нових випадків COVID-19.
У Чернігові підтверджено захворювання 12 осіб, у Прилуках — 4, у Ніжині, Новгород-Сіверському та Бахмацькому районах — по 6, у Сосницькому — 11, Менському — 3, у Корюківському та Куликівському — по 2, а також по одному інфікованому в Ріпкинському, Носівському, Чернігівському, Бобровицькому і Талалаївському районах. З них 14 осіб госпіталізовано, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо три летальні випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли троє чоловіків:74-річний з Сновського району, 78-річний – з Новгород-Сіверського, 68-річний з Городнянського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 283 хворих. З них 68 чернігівців, 34 ніжинців, 18 прилучан, 27 мешканців Чернігівського району. Дев’ятнадцять одужавших у Сновському, 14 – у Козелецькому, 11 – Бахмацькому, десять – у Менському, вісім – у Корюківському, сім – в Ічнянському районах. По дев’ять осіб одужало у Бобровицькому та Борзнянському районах, по чотири – у Варвинському, Городнянському, Куликівському й Новгород-Сіверському, по шість – у Ніжинському і Прилуцькому, по п’ять – у Ріпкинському й Семенівському. Троє одужавших з Носівського району, стільки ж з Сосницького, один – з Талалаївського, та по два – з Коропського та Срібнянського. З них 38 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 56 559 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 53 176 пацієнтів одужало;
– 1 586 — лікується амбулаторно;
– 385 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1316 летальних випадків;
– 96 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1 500 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.