Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 12:45:46

За минулу добу рятувальники 3 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

28.05.2021   14:47Агенцiя

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 1 пожежу, що виникла в житловому секторі громадян у м. Ніжин. Причиною загоряння послужило коротке замикання електромережі.

Крім того, рятувальники 1 раз залучалися до надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт, а саме прибирання поваленого дерева в м. Чернігів по вул. Попова.

Також, групою піротехнічних робіт і підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку 2 ручні гранати РГД-33 та одну гранату-Ф-1 часів минулих війн, які виявлено біля с. Вербичі Ріпкинської територіальної громади Чернігівського району.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини