Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 18:26:06

Затверджений персональний склад Чернігівської молодіжної міської ради

28.05.2021   10:22Агенцiя

На засіданні восьмої сесії Чернігівської міської ради восьмого скликання 27 травня затвердили персональний склад Чернігівської молодіжної міської ради. До нього увійшли 23 молоді людини, які пройшли конкурсний відбір, співбесіду та рейтингове голосування.

Чернігівська молодіжна міська рада є постійно діючим, представницьким, консультативно-дорадчим органом при Чернігівській міській раді, покликаним забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань щодо реалізації молодіжної політики в місті та забезпечувати участь молоді у прийнятті рішень з даних питань.

У своїй діяльності ЧММР керується Переглянутою Європейською хартією про участь молоді в місцевому та регіональному житті, Конституцією України, Законами України, нормативно-правовими актами Президента України, постановами Верховної Ради України, постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями Чернігівської міської ради та її виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови та Положенням про Чернігівську молодіжну міську раду. Основними принципами є: верховенство права, законність, демократизм, гласність, ініціативність, матеріальна незацікавленість, колегіальність, відповідальність та патріотизм.

Основним результатом діяльності є розробка рекомендацій, які мають:
    сприяти прийняттю найбільш якісних рішень органами місцевого врядування та їх структурними підрозділами з питань реалізації молодіжної політики в місті;
    сприяти участі молоді у процесі прийняття всіх рішень з питань реалізації молодіжної політики в місті.

Положення про Чернігівську молодіжну міську раду затверджене рішенням Чернігівської міської ради №5/VІII-7 від 25 лютого 2021 року.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини