Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 17:26:02

Затверджений персональний склад Чернігівської молодіжної міської ради

28.05.2021   10:22Агенцiя

На засіданні восьмої сесії Чернігівської міської ради восьмого скликання 27 травня затвердили персональний склад Чернігівської молодіжної міської ради. До нього увійшли 23 молоді людини, які пройшли конкурсний відбір, співбесіду та рейтингове голосування.

Чернігівська молодіжна міська рада є постійно діючим, представницьким, консультативно-дорадчим органом при Чернігівській міській раді, покликаним забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань щодо реалізації молодіжної політики в місті та забезпечувати участь молоді у прийнятті рішень з даних питань.

У своїй діяльності ЧММР керується Переглянутою Європейською хартією про участь молоді в місцевому та регіональному житті, Конституцією України, Законами України, нормативно-правовими актами Президента України, постановами Верховної Ради України, постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями Чернігівської міської ради та її виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови та Положенням про Чернігівську молодіжну міську раду. Основними принципами є: верховенство права, законність, демократизм, гласність, ініціативність, матеріальна незацікавленість, колегіальність, відповідальність та патріотизм.

Основним результатом діяльності є розробка рекомендацій, які мають:
    сприяти прийняттю найбільш якісних рішень органами місцевого врядування та їх структурними підрозділами з питань реалізації молодіжної політики в місті;
    сприяти участі молоді у процесі прийняття всіх рішень з питань реалізації молодіжної політики в місті.

Положення про Чернігівську молодіжну міську раду затверджене рішенням Чернігівської міської ради №5/VІII-7 від 25 лютого 2021 року.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році 10:07

Із людьми цієї професії ми зустрічаємось щодня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини