Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 14:33:40

Підписано Меморандум між Чернігівською ОДА та Державним космічним агентством України

28.05.2021   09:59Агенцiя

27 травня відбулося підписання Меморандуму між Державним космічним агентством України та Чернігівською обласною державною адміністрацією про співробітництво у сфері космічної та науково-технічної діяльності.

Підписання Меморандуму створює правову основу для укладання двосторонніх угод і досягнення додаткових домовленостей із співробітництва та проведення спільних заходів в галузі дистанційного зондування землі на предмет виявлення незаконних видів діяльності.

- Для Чернігівщини проблеми розорювання земель природоохоронного фонду, незаконних використань землі, вирубок лісу та стихійних сміттєзвалищ наскільки актуальна і важлива, що їх вирішення я визначила одним з найважливіших напрямків своєї роботи. Однією зі складових впливу на ситуацію я вважаю реалізацію проєкту зі створення системи моніторингу сміттєзвалищ, сільськогосподарських угідь, моніторингу лісовищ з використанням космічних даних та технологій, - зазначила Анна Коваленко.

За її словами, в результаті факти порушень природоохоронного законодавства матимуть документальне підтвердження. Можна буде побачити, де і як незаконно використовується земля, вирубається ліс і зносять сміття.

- Разом з ініційованим мною суттєвим підвищенням штрафів за розорення берегів річок та озер моніторинг стане дієвою протидією порушникам і нарешті припинить свавілля і безкарність, - сказала голова Чернігівської ОДА.

Цей Меморандум набирає чинності з моменту його підписання і діє протягом п’яти років. Чернігівська область стане пілотним регіоном, на території якого будуть запроваджені інноваційні інструменти супутникового моніторингу використання земель та інших природних ресурсів.
 

Останні новини Чернігівщини

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Лідія Падалка:

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян" 12:45

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини