Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 02:17:16

Підписано Меморандум між Чернігівською ОДА та Державним космічним агентством України

28.05.2021   09:59Агенцiя

27 травня відбулося підписання Меморандуму між Державним космічним агентством України та Чернігівською обласною державною адміністрацією про співробітництво у сфері космічної та науково-технічної діяльності.

Підписання Меморандуму створює правову основу для укладання двосторонніх угод і досягнення додаткових домовленостей із співробітництва та проведення спільних заходів в галузі дистанційного зондування землі на предмет виявлення незаконних видів діяльності.

- Для Чернігівщини проблеми розорювання земель природоохоронного фонду, незаконних використань землі, вирубок лісу та стихійних сміттєзвалищ наскільки актуальна і важлива, що їх вирішення я визначила одним з найважливіших напрямків своєї роботи. Однією зі складових впливу на ситуацію я вважаю реалізацію проєкту зі створення системи моніторингу сміттєзвалищ, сільськогосподарських угідь, моніторингу лісовищ з використанням космічних даних та технологій, - зазначила Анна Коваленко.

За її словами, в результаті факти порушень природоохоронного законодавства матимуть документальне підтвердження. Можна буде побачити, де і як незаконно використовується земля, вирубається ліс і зносять сміття.

- Разом з ініційованим мною суттєвим підвищенням штрафів за розорення берегів річок та озер моніторинг стане дієвою протидією порушникам і нарешті припинить свавілля і безкарність, - сказала голова Чернігівської ОДА.

Цей Меморандум набирає чинності з моменту його підписання і діє протягом п’яти років. Чернігівська область стане пілотним регіоном, на території якого будуть запроваджені інноваційні інструменти супутникового моніторингу використання земель та інших природних ресурсів.
 

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.