Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за січень-квітень склав 296,43 грн
Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками січня-квітня 2021 року на Чернігівщині зріс на 16,4% порівняно з тим же періодом 2020 року, він склав 296,43 грн.
Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах за той же період зросла на 15,1% та склала 268,49 грн.
Зазначені виплати здійснюються відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області працевлаштованим особам у разі настання страхового випадку та компенсують працівникам втрачений заробіток.
Нагадаємо, що дата фінансування декретної допомоги прямо залежить від дати подання роботодавцем заяви-розрахунку на виплату коштів працівнику.
Прес-служба управліннявиконавчої дирекції Фонду соціальногострахування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression