Розшук боржників: скільки батьків ховається від сплати аліментів? На Чернігівщині - 231
Тікати та ховатися від виконання батьківського обов’язку – негарна звичка деяких громадян, котріповинні сплачувати аліменти.

Тому осіб, інформація про яких просто невідома, або ж тих, якінавмисно уникають зустрічі з державними виконавцями, приховують відомості про місце проживання або роботи, оголошують у розшук.
Після того, як державні виконавці отримують від працівників поліції необхідну інформацію, вониповідомляють боржнику про наявність виконавчого документа та пропонують добровільно розпочати перерахування дитячих коштів.
У разі несплати аліментівта накопичення заборгованості, фахівці юстиції арештовують банківські рахунки й майно неплатників та виносять постанови, якими обмежують деякі права боржників.
На теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), станом на 1 травня поточного року, у розшуку знаходиться 1865 боржників, зокрема на Полтавщині – 976, на Сумщині – 658 та 231 безвідповідальна особана Чернігівщині.
Останні новини Чернігівщини
Наша артилерія насипає! 11:40
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:38
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
Виплати, які з 1 липня 2025 року здійснюватиме Пенсійний фонд України 10:41
Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення.
На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10
Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28
В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).