Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 14:27:37

У Статут територіальної громади Чернігова внесені технічні зміни

27.05.2021   12:03Агенцiя

На сесії Чернігівської міської ради 27 травня прийняті зміни до Статуту територіальної громади міста Чернігова.

Вони внесені з метою приведення його положень до діючої системи місцевого самоврядування, до діючих положень містобудівної документації та містобудівного законодавства, а також Регламенту Чернігівської міської ради VIII скликання.

Зокрема, у зв’язку з ліквідацією 21.01.2021 Деснянської районної у місті Чернігові ради та 30.11.2020 Новозаводської районної у м. Чернігові ради внесені зміни до Статуту територіальної громади міста Чернігова з метою приведення його положень до діючої системи місцевого самоврядування.

Також, у зв’язку зі скасуванням Правил забудови та використання території м. Чернігова (коригування), на підставі рішення Чернігівської міської ради від  28 грудня 2011 року «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова та скасування рішень міської ради» (16 сесія шостого скликання), положення статті 12 та статті 38 Статуту приведені у відповідність до діючих положень містобудівної документації та містобудівного законодавства.

Окрім того, узгоджені положення Статуту територіальної громади міста Чернігова (а саме частин 1- 4 статті 52) та статті 4 Регламенту Чернігівської міської ради VIII скликання щодо участі жителів міста у роботі сесії міської ради.

Докладно з прийнятими змінами, а також з оновленим варіантом Статуту територіальної громади міста Чернігова можна ознайомитися на вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація» (підрозділ «Проекти рішень міської ради»).

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Лідія Падалка:

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян" 12:45

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини