За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 577 осіб
За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 травня в області щеплено першою та другою дозою 25907 осіб.
З них:
– вакциною AstraZeneca 18366 людей (17999 - перша доза + 367 - друга доза);
– вакциною CoronaVac – 3023 людей (1944 - перша доза + 1079 - друга доза);
– вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 4518 людей (2371 - перша доза + 2147 - друга доза);
За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 577 осіб, з них:
– AstraZeneca – 70 (70 - друга доза);
– CoronaVac – 273 (106 - перша доза, 167 - друга доза) маломобільні групи, їх опікуни, критично важливі структури;
– Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 234 (5 перша доза + 229 друга доза) працівники та люди інтернатних закладів, будинків для людей похилого віку.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.