Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 17:50:49

Презентація молодіжного паспорту Ніжинської територіальної громади

27.05.2021   09:27Агенцiя

25 травня у стінах виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулася презентація Молодіжного паспорту Ніжинської територіальної громади.

З метою виконання дослідження молодіжно сфери нашої громади об’єдналися представники відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради, Ніжинського міського молодіжного центру Ніжинської міської ради та Молодіжної ради Ніжинської міської ОТГ.

Протягом місяця проводилась робота щодо аналізу історичного аспекту розвитку молоді Ніжина, її статистичних даних, суб'єктів впровадження молодіжної політики, програм розвитку молоді у громаді та осередків об'єднання молодіжних спільнот, об'єктів молодіжної інфраструктури та стихійних улюблених місць збору молоді.

Зустріч відбулася в рамках проекту «Молодіжний працівник в ОТГ» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Чернігівській області. До нас завітали наші помічники – представники регіональної організації громадянського суспільства ГО "Спілка ініціатив Чернігівщини" Павло Пущенко та Андрій Кужель, тренерка та координаторка програми "Молодіжний працівник в ОТГ" Ірина Боднар. Присутні разом проаналізували отримані дані та обговорили можливі подальші кроки реалізації молодіжної політики у нашій громаді.

Також відповідно до інформації, яка надійшла від респондентів молодіжного опитування, було сформовано 10 проектних пропозицій, що претендують на фінансову підтримку від програми DOBRE.

Відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини