Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 16:12:42

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові розглянула питання порядку денного

27.05.2021   09:19Агенцiя

Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху в м.Чернігові розглядалися 26 травня на засіданні постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Віктора Геращенка взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, представники правоохоронних органів, депутати міської ради та заявники.

У порядку денному зсідання, який формується переважно за пропозиціями юридичних і фізичних осіб, що надходять у зверненнях до міської ради та її профільних структурних підрозділів, було 14 питань. Частина цих пропозицій комісією підтримана. Члени комісії під час розгляду питань враховували як пропозиції депутатів міської ради та жителів міста, а також вимоги нормативних документів, які регулюють питання безпеки дорожнього руху.

Зокрема, комісія підтримати звернення депутата Чернігівської міської ради Регіни Гусак та рекомендувала обладнати пішохідний перехід по вул. Земська(Орджонікідзе) – Полуботка (буд.103). На цій ділянці доволі інтенсивний рух автомобільного транспорту, тому члени комісії одноголосно підтримали таку пропозицію.

Ще одне звернення, яке було підтримане, надійшло до Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради від мешканця Чернігова Скепського А. стосовно встановлення знаків 5.38 «Місце для стоянки»  та таблички до знаку - 7.17 «Інваліди» і нанесення відповідної розмітки по вул. Самострова, буд. 9 та вул. 1-ої Гвардійської Армії, 6.

Також члени комісії розглянули лист Академії Державної пенітенціарної служби щодо встановлення дорожнього знаку 3.35 «Стоянку заборонено» ліворуч вздовж заїзду до навчального корпусу №1 (Гонча, 34) з вулиці Коцюбинського. Після обговорення цього питання, в якому також взяв участь проректор академії Олексій Шеремета, було прийнято рішення рекомендувати встановлення відповідного дорожнього знаку.

Принагідно було погоджено встановлення підвищеного пішохідного переходу біля будинку №69 на вул. П'ятницькій. Раніше на цьому місці був "лежачий поліцейський", але під час проведення ремонтних робіт на даній ділянці дороги ця конструкція була демонтована. Дане рішення було підтримано одноголосно.  

Низку інших питань порядку денного комісія відхилила через недоцільність чи відсутність техніко-економічного обґрунтування. Були й питання, які комісія відправила на доопрацювання, оскільки їх необхідно вивчити більш детально. Рішення щодо них буде прийняте на наступних засіданнях комісії.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини