Прилуцькі поліцейські затримали водія легкового автомобіля, який наїхав на трьох пішоходів
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції затримали нетверезого водія легкового автомобіля, який 25 травня на пішохідному переході наїхав на трьох людей.
Подія сталася близько одинадцятої вечора на перехресті вулиць Київська та Коптєва. Для з’ясування обставин дорожньо-транспортної пригоди на місці події працювали група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та керівництво Прилуцького районного відділу поліції.
За попередньою інформацією поліції, 29-річний прилучанин наїхав на трьох осіб, які по нерегульованому пішохідному переходу перетинали вул. Київська. У результаті чого двоє чоловіків та неповнолітня дівчина отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості та були госпіталізовані.
Згідно з медичним висновком, водій автомобіля перебував у стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські затримали його в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий відкрив провадження за частиною 2 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження).
Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до восьми років. Триває досудове розслідування.
З початку 2021 року поліцейські Прилуцького району склали 182 адміністративні протоколи на водіїв, що сіли за кермо напідпитку.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.